? Wypożycz samochód do zwiedzania podkarpacia ?

Zapraszamy wszystkich turystów odwiedzających Rzeszów i okoliczne miasta województwa podkarpackiego do skorzystania z usług firmy cars4me.pl. Wybierz odpowiednie dla siebie auto z oferty wypożyczalni samochodów i busów cars4me.pl! Posiadamy nową flotę samochodów. Zapraszamy codziennie wszystkich zainteresowanych!

Z wypożyczalnią samochodów cars4me.pl zwiedzanie podkarpacia i Rzeszowa może być miłe i przyjemne. Na terenie województwa jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia. Jednym z zabytków , których nie trzeba reklamować to niewątpliwie Zamek w Łańcucie.

W Rzeszowie warto zobaczyć Rynek oraz Ratusz wybudowany w XVI w. Jeśli już jesteście w Rynku polecamy przejść Podziemną Trasą Turystyczną Jedną z ciekawych propozycji zwłaszcza jeśli zwiedzamy Rzeszów z dziećmi jest Muzeum Dobranocek, gdzie można zobaczyć postacie z kreskówek z naszego dzieciństwa.

Kiedy już mamy wynajęty samochód 🙂 w wypożyczalni cars4me.pl łatwo możemy się przemieścić w kierunku Zamku, który jest jednym z głównych zabytków w Rzeszowie . Zamek został wybudowany w latach 1902-1906 na miejscu dawnego Zamku Lubomirskich. Niedaleko Zamku mieści się też letni Pałacyk Lubomirskich oraz Muzeum Okręgowe.

Pamietajmy, że podkarpacie to również dzika przyroda i piękne Bieszczady.

W Bieszczady najlepiej wybrać się samochodem aby móc łatwo sie przemieszczać pomiędzy wszystkimi atrakcjami dlatego śmiało może polecić samochody z wypożyczalni samochodów cars4me.pl

Jeśli zwiedzamy podkarpacie w większym gronie wypożyczalnia cars4me posiada w ofercie busy 9 osobowe.

W Bieszczadach warto odwiedzić najwyższy ich szczyt -Tarnica 1346m. n.p.m. a jeśli nie chcemy wspinać się na szczyty polecamy spacer przez Połoninę Caryńską.

Jeśli już jesteśmy w Bieszczadach musimy zobaczyć Jezioro Solińskie i największą zapora w Polsce, której wysokość to 82m.

Kiedy już zwiedzimy Bieszczady polecamy wsiąść w wynajęty w cars4me.pl samochdód i kierować się w kierunku Przemyśla, tam czeka kilka atrakcji.

Z pewnością polecamy Twierdzę Przemyśl , następnie udajmy się na Kopiec Tatarski gdzie niemal z lotu ptaka można zobaczyć miasto oraz panoramę Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Przemyskiego w Karpatach.

Miejsc do zobaczenie i zwiedzenia na terenie podkarpacia jest bardzo dużo i nie sposób je wszystkie wymienić . Pragniemy tylko zauważyć, że zwiedzanie tak wielu atrakcji często bardzo oddalonych od siebie znacznie ułatwi Państwu samochód, który można wypożyczyć w wypożyczalni samochodów cars4me.pl .

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wypożyczalnia samochodów cars4me.pl podstawia samochód na dworzec PKP, lotnisko w Jasionce, hotel lub dowolne miejsce wskazane przez Państwa.

Wypożyczalnia samochodów cars4me.pl zachęca do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodów. Możemy zaproponować połączenie zwiedzania ciekawych miejsc z adrenaliną podczas prowadzenia sportowego samochodu przemieszczając się pomiędzy atrakcjami podkarpacia.

Wypożycz samochód online z cars4me.pl. W ofercie znajdziesz samochody osobowe oferujące możliwość przewiezienia nawet 9 pasażerów. Posiadamy również małe miejskie samochody do wygodnego poruszania się po zatłoczonych ulicach miasta.

Jeżeli podróżujesz z dzieckiem to dla nas żaden problem ;), posiadamy dodatkowe akcesoria do naszych samochodów, które również możesz domówić w prosty i wygodny sposób w cars4me.pl. Zacznij swoją rezerwację i dobierz niezbędne akcesoria w 3 krokach na stronie szczegółów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów i busów – cars4me.pl


#SamochódZwiedzanie #SamochódDoWynajęcia #SamochódDoZwiedzania #WynajmijSamochód #RezerwacjaSamochodu #SamochódOnLine #SamochódRzeszów #WypożyczalniaSamochodówRzeszów #WypożyczalniaRzeszów #wypożyczalniaSamochodówSportowych #SamochodyRzeszów #Cars4MeReszów