? Samochód na wakacje i urlop ?

Planujesz wyjazd na wakacje samochodem i szukasz dobrej oferty wypożyczalni samochodów?

Dobrze trafiłeś! Zarezerwuj samochód w wypożyczalni cars4me.pl i ciesz się swoimi wakacjami i urlopem.

Jeżeli planujesz wyjazd na krótko to mamy dla Ciebie ofertę wynajmu krótkoterminowego, więcej szczegółów dostępnych tutaj.

Jesli planujesz wyjazd zagraniczny a masz obawy czy Twój samochód pokona drogę bezawaryjnie zapraszamy do wypożyczalni samochodów Cars4me.pl. Nasza flota pozwoli na spokojna i bezawaryjną podróż w wymarzone miejsce. Wszystkie pojazdy starannie przygotowujemy i sprawdzamy na bieżąco ich stan techniczny. W wypożyczalni Cars4me.pl dbamy o samochody i staramy się aby klient był w pełni zadowolony z wynajmu samochodu.

Dla wszystkich Klientów mamy ciekawą propozycję . W naszej wypożyczalni posiadamy samochody kombi z dużym bagażnikiem idealne do wakacyjnych wyjazdów.

Jeśli podróż ma być ekonomiczna i chcemy trochę zaoszczędzić na paliwie wypożyczalnia cars4me.pl ma w ofercie bardzo ekonomiczne samochody z silnikiem diesla, których zużycie paliwa w trasie jest na poziomie 4-5l.

Wakacyjna podróż z wypożyczalnią samochodów cars4me.pl to nie tylko podróż w 5 osób. W ofercie naszej wypożyczalni polecamy wynajem samochodów 9 osobowych. Podróż w dwie rodziny jednym samochodem to nie tylko oszczędność na paliwie, opłatach autostradowych ale również miła podróż w dużym gronie rodzinnym jak również możliwość kierowania pojazdem przez kilku kierowców co jest przydatne w dalekich podróżach.

Klienci wypożyczalni cars4me.pl bardzo często podróżują naszymi samochodami do takich krajów jak Chorwacja, Włochy, Węgry, Belgia, Albania i wielu innych.

W ofercie wypożyczalni cars4me.pl polecamy również busy 9 osobowe idealne na wyjazdy narciarskie . Posiadamy bagażnik dachowy który po zamontowaniu na dachu daje możliwości przewozu nart dzięki czemu nie pomniejszamy pojemności bagażnika który swobodnie pomieści bagaż 9 osób.

Wyjazd na wakacje lub urlop z wypożyczalnią cars4me.pl to podróż w komforcie i bez stresu. Wszystkie samochody sprawdzamy przed wyjazdem ale jeśli nawet życie napisze niespodziewany scenariusz i samochód się zepsuje wszystkie nasze pojazdy posiadają platynowe ubezpieczenie assistance dzięki któremu nasz samochód zostanie odholowany a Państwo otrzymają pojazd zastępczy.

Natomiast, jak masz zamiar wyjechać za granicę i potrzebujesz pożyczyć samochód na dłużej to mamy dla ciebie ofertę wynajmu długoterminowego, więcej szczegółów dostępnych tutaj.

Wynajem samochodu na dłużej opłaca się lepiej! Wraz z długością okresu wynajmu, cena za dzień wypożyczenia samochodu maleje, co po podliczeniu sumy, za cały okres wynajmu wychodzi taniej.

Szczegóły możesz znaleźć w cenniku dostępnym tutaj.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów i busów – cars4me.pl


#WyjazdRodzinny #SamochódWakacje #SamochódUrlop #WynajmijSamochód #RezerwacjaSamochodu #SamochódOnLine #SamochódRzeszów #WypożyczalniaSamochodówRzeszów #WypożyczalniaRzeszów #SamochodyRzeszów #Cars4MeReszów #Samochody sportowe #wypożyczalniasamochodów sportowych