Dobrze trafiłeś! Zarezerwuj samochód w wypożyczalni aut sportowych cars4me.pl i ciesz się swoją przygodą z samochodami sportowymi.

W ofercie wypożyczalni samochodów cars4me.pl znajdziecie Państwo ofertę wynajmu samochodów sportowych . Zapraszamy do skorzystania z wypożyczenia samochodów, które przyniosą mnóstwo frajdy z jazdy a swoimi osiągami spowodują szybsze bicie serca .

Samochody sportowe to często droga zabawka dlatego za ułamek ceny możemy się stać jego właścicielem na dzień, weekend lub miesiąc. Najnowszym nabytkiem w wypożyczalni cars4me.pl jest Audi RS3. Jest to samochód, który daje olbrzymią radość z prowadzenia a jego osiągi zaskoczą nie jednego kierowcę . Audi to doskonały przykład, że auto sportowe spokojnie może służyć jako samochód do jazdy codziennej. Audi wyposażone w silnik 2.5 TFSI o mocy 400km katapultuje samochód do 100km/h w czasie 4,1s. Napęd Quatro, 7 stopniowa skrzynia biegów S tronic, układ kierowniczy, charakterystyka silnika oraz klapy wydechu pozwalają na indywidualne dostosowanie dzięki zastosowaniu układu Audi driver select.

            W wypożyczalni samochodów cars4me.pl można wynająć również kultowy American Dream – Ford Mustang . Jak na Mustanga przystało silnik V8 o pojemności 5.0L daje ogromną przyjemność z jazdy i przepiękny dźwięk. Ford jest wyposażony w automatyczna 10 – stopniową skrzynię biegów, napęd na tylne koła i moc 460km daje połączenie super osiągów i olbrzymiej frajdy z jazdy.

            W wypożyczalni samochodów cars4me.pl istnieje możliwość wynajęcia sportowego samochodu już na jedną dobę. Jeśli planujesz wyjazd na weekend to warto zastanowić się czy nie połączyć wyjazdu z frajdą prowadzenia sportowego samochodu. Zapewniamy, że podróż samochodem sportowym nigdy nie będzie nudna…

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów i busów – cars4me.pl

Szczegóły możesz znaleźć w cenniku dostępnym tutaj.

#WynajemSamochodu #SamochódWakacje #SamochódUrlop #WynajmijSamochód #RezerwacjaSamochodu #SamochódOnLine #SamochódRzeszów #WypożyczalniaSamochodówRzeszów #WypożyczalniaRzeszów #SamochodyRzeszów #Cars4MeReszów #SamochodySportowe #wypożyczalniaSamochodówSportowych