Ile średnio kosztuje wynajem samochodu w Rzeszowie?
Wynajem auta w cars4me zaczyna się od 79zł/dobę.
Które samochody są wynajmowane najchętniej w Rzeszowie?
Najchętniej wynajmowane są samochodu klasy b i c czyli małe samochody miejskie oraz kompakty.
W wypożyczalni cars4me posiadamy ciekawą ofertę na samochody miejskie.
Czy nasza wypożyczalnia działa na lotnisku?
Tak, jest możliwość wynajęcia samochodu na lotnisku. Po wcześniejszym umówieniu podstawiamy samochód na lotnisku. W przypadku wynajmu powyżej 3 dni usługa podstawienia samochodu z wypożyczalni cars4me jest bezpłatna.
Jaki jest średni koszt wypożyczenia samochodu na tydzień w Rzeszowie?
Średni koszt wypożyczenia samochodu w wypożyczalni cars4me jest uzależniony od rodzaju pojazdu i waha się w cenie od 699zł do 900zł.
Czy nasza wypożyczalnia ma w ofercie samochody sportowe?
Tak, wypożyczalnia cars4me posiada w ofercie samochody sportowe. Do naszej oferty należą między innymi Ford Mustang GT 5.0 cabrio, Audi RS3 oraz Mercedes CLA 45 AMG. Wszystkie samochody dostarczają ogromnych wrażeń i mają niesamowite osiągi.
Jakie typy samochodów są dostępne w naszej wypożyczalni w Rzeszowie?
Wypożyczalnia cars4me posiada różne rodzaje samochodów zaczynając od samochodów miejskich, kompaktach na busach 9 osobowych i samochodach sportowych kończąc. W naszej ofercie posiadamy również samochody kombi z oszczędnymi silnikami kombi – idealne w dalekie podróże np. do Chorwacji.
Jakie typy samochodów są dostępne w naszym punkcie na lotnisku?
Na lotnisko podstawiamy dowolnie wybrany samochód, który jest dostępny w ofercie wypożyczalni cars4me. Po wcześniejszej rezerwacji i umówieniu się kierowca podstawia samochód na lotnisko.
Czy wypożyczalnia wypożycza samochody na dłużej niż miesiąc?
Tak. Samochody można wypożyczyć na dłuższy termin. Najlepiej zadzwonić do cars4me i ustalić szczegóły wynajmu. Z każdym klientem można ustalić termin wynajmu, limit kilometrów oraz cenę wynajmu.

Czy wypożyczony samochód ma limit km?
Tak. Samochody wypożyczane w cars4me posiadają limity km. Samochody miejskie, kompakty i kombi posiadają limity 300km/dzień i nie więcej niż 3000km/miesiąc. Busy 9-osobowe posiadają limit 400km i nie więcej niż 4000km/miesiąc. W przypadku przekroczenia limitu obowiązuje dopłata 0,25zł za każdy kilometr ponad limit.
Czy samochody sportowe posiadają limit km?
Tak, samochody sportowe posiadają limit kilometrów. Limit jest uzależniony od długości wynajmu i ceny. Minimalny limit to 100km a maksymalny 250km/doba.
Czy wypożyczalnia umożliwia wynajem samochodu z OC sprawcy?
Tak, w wypożyczalni cars4me jest możliwość wypożyczenia samochodu z oc sprawcy. w celu wynajmu samochodu należy skontaktować się z wypożyczalnią cars4me.
Na jakich zasadach jest wypożyczany samochód? Jak rozliczane jest paliwo?
Każdy klient wypożyczalni otrzymuje samochód w pełni sprawny, w sezonie letnim na oponach letnich a w sezonie zimowym na oponach zimowych.
Przed każdym wydaniu samochodu razem z klientem wypełniamy protokół zdawczo odbiorczy samochodu. Każdy samochód wypożyczany jest czysty i zatankowany do pełna i taki sam powinien oddany.
Czy można wypożyczyć samochód na uroczystość ślubną z przygotowaniem dekoracji?
W wypożyczalni cars4me jest możliwość wynajęcia samochodu na uroczystość ślubną. W celu dekoracji samochodu należy się wcześniej skontaktować i ustalić szczegóły dekoracji.
Czy istnieje możliwość wynajęcia samochodu razem z kierowcą?
Tak, wypożyczalnia cars4me dysponuje kierowcami, którzy mogą być wynajęci razem z samochodem. Jeśli jest taka potrzeba, należy się skontaktować z wypożyczalnią i ustalić szczegóły wynajmu samochodu.
Czy istnieje możliwość wynajęcia/zwrotu samochody poza godzinami pracy wypożyczalni?
Tak, jest możliwość. W tym przypadku należy poinformować pracownika wypożyczalni o chęci wynajmu lub zwrotu samochodu poza godzinami pracy cars4me.pl.Krótkoterminowy wynajem samochodów w Rzeszowie

Krótkoterminowy wynajem pojazdów to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które poszukują pojazdu „na już” i koniecznie na krótki okres czasu. W ramach tej oferty nasi Klienci mogą skorzystać z:

– preferencyjnych warunków wypożyczania pojazdu (nawet na godzinę przed wynajmem),
– możliwości szybkiego zwrotu pojazdu w dowolnym miejscu na terenie Rzeszowa lub też na pobliskim lotnisku Jasionka,
– niskich cen wynajmu, z uwzględnieniem typu i marki wynajmowanego auta,
– gwarancji dostarczenia auta w dowolnym punkcie Rzeszowa lub też na pobliskim lotnisku Jasionka,
– gwarancji dostarczenia w przypadku awarii samochodu zastępczego,
– przejrzystego, preferencyjnego cennika,
– szerokiej oferty samochodów dostawczych (busy) i osobowych,

Długoterminowy wynajem samochodów w Rzeszowie

Długoterminowe wypożyczenie pojazdu w Rzeszowie to rozwiązanie optymalne dla osób, które chcą wypożyczyć auto na znacznie dłuższy czas, niż wynikałoby to z warunków wynajmu krótkoterminowego. W przypadku wyboru tej formy świadczenia usług, nasza wypożyczalnia samochodów Rzeszów oferuje:

– indywidualną wycenę usługi, z uwzględnieniem typu wynajmowanego pojazdu i okresu jej świadczenia,
– możliwość wyboru indywidualnych parametrów samochodu, to jest m.in. mocy i pojemności silnika a także jego wyposażenia w dodatkowe akcesoria,
– elastyczność, jeśli chodzi o czas, na który pojazd ma być wynajmowany,
– możliwość ustalenia, w którym miejscu samochód zostanie odebrany i pozostawiony przez Klienta,
– możliwość ustalenia dodatkowych kwestii technicznych, dotyczących wynajmu.
Osoby, które chcą skorzystać z wynajmu długoterminowego w Rzeszowie i okolicach, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 48 733 66 44 44 lub adresu e-mail: rezerwacja@cars4me.pl

Wynajem auta z OC w Rzeszowie – co możemy Państwu zaproponować?

Wynajem z OC to oferta, która jest skierowana do osób będących poszkodowanymi w wypadku nie ze swojej winy. Osoby te – po złożeniu odpowiednich dokumentów – mogą skorzystać z naszej oferty wynajmu na koszt sprawcy. Czas trwania wynajmu będzie dokładnie taki sam, jak okres w trakcie którego szkoda będzie likwidowana. Jeśli jednak miała miejsce szkoda całkowita, auto będzie można użytkować do momentu, w którym odszkodowanie zostanie wypłacone przez ubezpieczyciela. Chcemy też zaznaczyć, że w przypadku wynajmu z OC, nasza firma nie pobiera kaucji ze strony Klienta.

Jakie dokumenty są potrzebne, by móc sfinalizować transakcję wypożyczenia samochodu z OC w Rzeszowie?

– Pełna nazwa zakładu ubezpieczeń, do którego należy sprawca danej kolizji.
– Numer szkody, który jest przydzielany przez ubezpieczyciela.
– Oświadczenie o kolizji, które wypełnia sprawca (może być skan). Jeśli na miejsce dotarła Policja, konieczne będzie przedstawienie numeru rejestracyjnego i numeru polisy sprawcy.
– Skan dowodu rejestracyjnego uszkodzonego samochodu. Jeśli dokument ten został zatrzymany przez Policję, konieczne będzie przedstawienie stosownego oświadczenia (może być skan) potwierdzającego jego zatrzymanie.

Wynajem samochodów Rzeszów z OC, wiąże się z określonym, dobowym cennikiem użytkowania wybranych modeli aut. Szczegółowe opłaty wypożyczenia samochodu w Rzeszowie znajdują się na podstronie cennik.

Chcąc skorzystać z naszej oferty wynajmu z OC, warto skontaktować się z nami w następujący sposób:

1. Za pomocą wygodnego formularza online, dostępnego pod adresem cars4me.pl
2. Drogą telefoniczną, poprzez numer +48 733 66 44 44.
3. Drogą mailową, pisząc do nas na adres biuro@cars4me.pl.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z oferty naszej wypożyczalni w Rzeszowie lub na lotnisku w Jasionce poprzez stronę internetową, zapraszamy do kliknięcia w odnośnik „Kontakt” i wypełnieniu stosownego formularza. Nasi specjaliści zajmą się zgłoszeniem od razu po jego otrzymaniu. Co więcej, udzielą oni wszystkich niezbędnych informacji na temat świadczonych przez nas usług. Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!

Nasza wypożyczalnia samochodów Rzeszów, to podmiot, któremu warto zaufać w każdych okolicznościach. Jesteśmy profesjonalistami, którzy wesprą Państwa zarówno w wyborze usług wynajmu krótko i długoterminowego, jak również w trakcie realizacji wszystkich formalności, niezbędnych do wynajmu z OC.

Zapraszamy do kontaktu!