Jeżeli często używasz samochodu i pokonujesz nim setki kilometrów to jesteś narażony w dużo większym stopniu na kolizje nie z twojej winy.

Niewielu jednak wie, że będąc poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej spowodowanej z winy innego kierowcy może skorzystać z oferty firmy cars4me.pl w zakresie bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego przez cały okres likwidacji szkody Twojego samochodu, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów!

Tak więc, jak już zdarzyła Ci się kolizja z winy innego kierowcy to jest nam niezmiernie przykro z tego powodu 🙁 Za to my oferujemy Ci samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. Samochód możesz użytkować przez cały okres likwidacji szkody albo do czasu wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania (szkodę całkowita pojazdu).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i wynajęcia samochodu w firmie cars4me.pl! Wystarczy się do nas zgłosić a my pomożemy w załatwieniu niezbędnych formalności dotyczących wynajmu samochodu.

Nie pobieramy kaucji !

Potrzebne dokumenty:

  1. Nazwa zakładu ubezpieczeń sprawcy kolizji.
  2. Numer szkody.
  3. Zeskanowane oświadczenie o kolizji. (W przypadku dotarcia na miejsce zdarzenia policji potrzebny będzie zarówno numer rejestracyjny jak i numer polisy sprawcy kolizji.)
  4. Zeskanowany dowód rejestracyjny uszkodzonego auta. (Gdy policja zatrzymała dowód rejestracyjny, potrzebny również skan potwierdzenia o jego zatrzymaniu.)

Wypożyczenie samochodu jest bez limitów kilometrów!

Koszt wypożyczenia pokrywa ubezpieczyciel z OC sprawcy.

Klasa: Model: 1 dzień:
B TOYOTA YARIS 150zł
B-JOY CITROEN DS3 160zł
C OPEL ASTRA 180zł
C TOYOTA AURIS 180zł
C HYUNDAI I30 180zł
C+ TOYOTA Auris kombi 190zł
C+ Opel Astra kombi 190zł
C+ Ford Focus kombi 190zł
D TOYOTA AVENSIS 240zł
R RENAULT TRAFIC 330zł
CARGO RENAULT MASTER 330zł

Samochód zastępczy z OC sprawcy możesz zarezerwować w następujące sposoby:

  • Zamów on-line przez stronę cars4me.pl.
  • Zadzwoń na +48 733 66 44 44 lub napisz e-mail na: biuro@cars4me.pl
  • Skorzystaj z formularza w Kontakt. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia nasz konsultant skontaktuje się z tobą i udzieli Ci wszystkich informacji.